מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר הינך רוכש/ת פריט מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שהינך נותן לנו כמו שימך, הכתובת וכתובת המייל. בשעה שאת/ה גולש/ת באינטרנט באתר של החנות שלנו, אנו מקבלים את כתובת פרוטוקול האינטרנט של המחשב שלך (IP) על מנת שנוכל להיות מודעים לדפדפן שלך ולמערכת ההפעלה. מייל לצורכי שיווק: ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך מיילים בנוגע לחנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים נוספים.איך אנו מקבלים את הסכמתך?
כאשר הינך מספק לנו מידע אישי כדי להזמין או להחזיר הזמנה, אנו מתייחסים לכך שהינך מוסר לנו פרטים אלו למטרת הזמנה זו בלבד.


אם אנו מבקשים את פרטיך לסיבה משנית כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות לקבלת הסכמתך או שניתן לך הזדמנות לסרב.כיצד תוכל לבטל את הסכמתך?

אם לאחר שנתת את הסכמתך את/ה משנה את דעתך, ניתן לבטל את הסכמתך לקבל מאיתנו מסרים באמצעות שליחת מייל אלינו לכתובת info@binaandbino.com גילוי נאות
אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך במידה ונידרש לעשות זאת על פי החוק או במידה ותנאי השרות שלנו יופרו.Shopify
החנות שלנו הינה בחסות .Shopify Inc

הם מספקים לנו את הפלטפורמה למסחר אלקטרוני מקוון המאפשר לנו למכור לך את המוצרים והשרותים שלנו.
המידע שלך מאוחסן באמצעות בסיסי אחסון הנתונים של Shopify והאפליקציה שלהם. הם מאחסנים את המידע שלך בשרת מאובטח מאחורי Firewall.תשלום
במידה והינך בוחר/ת באופן תשלום ישיר כדי להשלים את הזמנתך, SHOPIFY מאחסנת את פרטי כרטיס האשראי שלך. המידע מוצפן באמצעות תקן אבטחת מידע של כרטיסי התשלום (PCI-DSS). המידע על הפעולה שבצעת מאוחסן רק כל זמן שיש בו צורך להשלים את הפעילות של העסקה שבצעת. לאחר מכן, המידע של הפעולה שבצעת נמחק.

כל הכניסות של התשלומים הישירים דבקים בסטנדרטים שנקבעו ע"י PCI-DSS כמנוהל ע"י מועצת תקני האבטחה שהינו מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס. הדרישות של PCI-DSS מסייעים לוודא את ההתנהלות המאובטחת של המידע על כרטיסי האשראי ע"י החנות שלנו ונותני השרותים שלה.


לתובנות נוספות, הינך מוזמן לקרוא את תנאי השרות של Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) או הצהרת פרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).שירותים של צד שלישי
ככלל, ספקי הצד השלישי שאנו משתמשים בהם, יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלך רק עד לנקודה שבה הם זקוקים למידע כדי לבצע את השרותים שהם מספקים לנו.


אולם, לגופי צד שלישי שונים כמו ביצוע תשלומים ומבצעי עסקאות תשלומים יש את מדיניות הפרטיות שלהם בנוגע למידע שעלינו לספק להם עבור ביצוע העסקה שלך.

עבור ספקים אלו, אנו מציעים שתקרא את מדיניות הפרטיות שלהם על מנת שתוכל/י להבין את האופן שהמידע האישי שלך יטופל על ידיהם.

עליך לזכור שספקים מסויימים עשויים להיות ממוקמים או שיהיו להם מתקנים בתחום שיפוט שונה משלך או שלנו. כך שאם את/ה בוחר בעסקה הכרוכה בשרותים של ספק צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקים של תחום השיפוט של ספקים אלו.


ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מנותב לאתר או ליישום של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאי השירות של האתר שלנו.


ביטחון

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים אמצעי זהירות סבירים ופועלים לפי שיטות עבודה מומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא אבד, נעשה בו שימוש לרעה, גישה אליו, נחשף, שונה או הושמד באופן בלתי הולם.


אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנת AES-256. למרות שאף שיטת שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ב -100%, אנו עוקבים אחר כל דרישות PCI-DSS ומיישמים תקנים מקובלים נוספים בתעשייה.

עוגיות

להלן רשימת ה Cookies בהם הננו משתמשים. רשמנו אותם כאן כדי שתוכל לבחור אם ברצונך לבטל את השימוש בהם.
_session_id,unique token, sessional מאפשרת ל Shopify לאחסן מידע בנוגע לביקור שלך (הפניה, דף הנחיתה וכו')

המידע אינו נשמר. הוא קיים במשך 30 דקות מאז סיום הכניסה האחרונה, לשימוש ע"י יוצרי אתר האינטרנט שלנו למטרת מעקב אחר נתונים סטטיסטיים כדי לבדוק מספר כניסות לאתר.
המידע פג בחצות של יום המחרת (מתייחס ללקוח המבקר באתר).


מזהה הפעלה מאובטח, אסימון ייחודי, חלון ראווה, אסימון ייחודי, הגדרה האם לחנות יש סיסמה, משמש כדי לקבוע אם למבקר/ת הנוכחית יש גישה.שינויים במדיניות פרטיות זו
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות פרטיות זו בכל זמן. אי לכך, אנא עיין/י בה לעיתים קרובות. שינויים והבהרות יהיו בתוקף מייד עם פרסומם באתר. אם נעשה שינויים למדיניות זו, נודיע לך פה שהיה עדכון כדי שתדע/י איזה מידע הננו אוספים, איך אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים בו ו/או חושפים אותו.

במידה והחנות שלנו נקנית או מתמזגת עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שניתן יהיה להמשיך למכור לך.

 

שאלות ומידע על קשר

אם ברצונך לתקן, לשנות או למחוק מידע אישי כלשהוא אשר יש לנו אודותיך או שברצונך במידע נוסף, הגש/י תלונה בכתובת המייל info@binaandbino.com